Visus, išsiilgusius šilumos, Aktorių ansamblis „Degam“ kviečia į turiningą ir nuotaikingą savaitgalį su teartu. Per tris dienas skirtingose Vilniaus vietose aktoriai vaidins tris spektaklius ir atliks vieną muzikinį pasirodymą: romantinę komediją „Tetos“ ir dainuojančių mimų koncertą klube „New York“, meilės dramą „Peiliai vištose“ Vilniaus universitete ir trilerį visai šeimai „Pupi pipa pupi“ Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Vasario 8 d. (penktadienį) muzikiniame klube „New York“

Romantinė komedija „Tetos“ ir dainuojantys mimai „Neteisėtai Padaryti“

„Tetos“ (režisierius Juozas Javaitis) – tai galimybė moterims kritišku žvilgsniu ir su šypsena pažvelgti į save, o vyrams – dar kartą pabandyti suprasti moteris tokias, kokios jos yra iš tiesų: kartais juokingos ir naivios, kartais aikštingos ir gudrios, bet visada žavios ir jautrios.

Tai atviras, kartais ironiškas, kartais dramatiškas spektaklis, pagrįstas autobiografinėmis aktorių istorijomis. Šis pasakojimas apie bendras ir skirtingas šešių jaunų merginų patirtis atskleidžia savo tapatybės suvokimą, atspindi asmenybės raidą kelyje nuo gimimo iki mirties. Saldus kaip pirmasis bučinys, ir su kartėlio prieskoniu, jog viskas kada nors baigiasi…

Dainuojantys mimai „Neteisėtai Padaryti“

Grupės branduolį sudaro mažas-storas bei aukštas-plonas – aktoriai Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas. Abu dainuoja, abu šoka, abu fantastiškai nuostabūs.

Grupės dainos gimsta iš pykčio ir begalinės harmonijos. Noras išsakyti, išdainuoti, o kartais ir išrėkti tai, kas mus visus jungia, skatina kurti.

Šmaikštūs, atviri, švelniai kandūs, tačiau visada atiduodantys save publikai. Tokie yra „Neteisėtai Padaryti“.

Vasario 9 d. (šeštadienį) Vilniaus universiteto teatro salėje

Meilės drama „Peiliai vištose“

…Ar gali paprasčiausia lietaus bala apversti aukštyn kojom visą pasaulio suvokimą? Jauna, naivi kaimo moteris, eidama lauku, pamato šviežiai prilytą balą, ir… jos gyvenimas negrįžtamai pasikeičia. Keisti klausimai staiga plūsteli į moters galvą: kaip ir kodėl  mūsų mintys keičia šalia esančius daiktus,  reiškinius ir žmones?  Ar meilė – toks pat daiktas, kaip  batai, lova ar durys?..

Pagrindinė spektaklio (režisierius Gintaras Liutkevičius) mintis glūdi pačiame pjesės pavadinime: savęs pažinimas, savos prigimties ar pašaukimo realizavimas visada yra skausmingas procesas. Tai tarsi peilio dūris, – kainos, kurią reikia mokėti už pažinimą, metafora.

Vasario 10 d. (sekmadienį) Šv. Kotrynos bažnyčioje

Veiksmo trileris visai šeimai „Pupi pipa pupi“

Spektaklis „Pupi Pipa Pupi“ (režisierė Eglė Mikulionytė) patiks visiems žiūrovams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Visai šeimai skirtame vaidinime, pavadintame žaislų veiksmo trileriu,  pamatysite du pasaulius, kuriuose rungtyniauja Didysis ir Mažasis. Į jaukų tradicinių žaislų Mažojo pasaulį įsibrauna Didysis su savo agresyviais elektroniniais žaislais.

Spektaklių anonsai

„Tetos“: http://www.youtube.com/watch?v=9znylgi52eA

„Peiliai vištose“: http://www.youtube.com/watch?v=8LhH_iVMG-c

„Pupi pipa pupi“: http://www.youtube.com/watch?v=dkfDXEvtryY

„Neteisėtai Padarytų“ daina „Repas“

http://www.youtube.com/watch?v=-UqrllbmKcQ

2013 01 29
>>>>>>>>>>>>>>>>