„Tetos“ – tai galimybė moterims kritišku žvilgsniu ir su šypsena pažvelgti į save, o vyrams – dar kartą pabandyti suprasti moteris tokias, kokios jos yra iš tiesų: kartais juokingos ir naivios, kartais aikštingos ir gudrios, bet visada žavios ir jautrios.

Tai atviras, kartais ironiškas, kartais dramatiškas spektaklis, pagrįstas autobiografinėmis aktorių istorijomis. Šis pasakojimas apie bendras ir skirtingas šešių jaunų merginų patirtis atskleidžia savo tapatybės suvokimą, atspindi asmenybės raidą kelyje nuo gimimo iki mirties. Saldus kaip pirmasis bučinys, ir su kartėlio prieskoniu, jog viskas kada nors baigiasi…

Režisierius Juozas Javaitis: “Tetos” – tai gyvenimo šukių mozaika. Aktorės pasinėrė į pačią artimiausią, geriausiai pažįstamą sau aplinką. Taip atsirado spektaklis, susidedantis iš įvairių scenų, pasakojančių apie visiems artimus dalykus – gimimą, vaikystės prisiminimus, paauglystės meilės istorijas, jaunystę ir senatvę.

Spektaklis mums labai svarbus kaip savito kelio teatre paieškos, kaip bandymas apčiuopti tikrus, neišgalvotus konfliktus. Dažnai paaiškėja, kad tikrieji konfliktai atsiskleidžia per įvairias gyvenimo smulkmenas, tad visas spektaklis ir yra apie tokius iš pirmo žvilgsnio nereikšmingus dalykus, kartais juokingus ir graudžius, bet visuomet labai asmeniškus ir intymius.

Režisierius: JUOZAS JAVAITIS
Dailininkė:
 RŪTA SAKALAUSKAITĖ
Garso režisierius: ŠARŪNAS GEDVILAS
Apšvietimo dizaineris: LUKAS MALINAUSKAS
Režisieriaus padėjėjas: ALIKAS KAZLOVAS
Dramaturgės-asistentės: GAILĖ GARNELYTĖ, BIRUTĖ KAPUSTINSKAITĖ,  TEKLĖ KAVTARADZĖ

Vaidina:

IRMA BOGDANOVIČIŪTĖ
EVELINA BRĖDIKYTĖ
VIRGINIJA KUKLYTĖ
INDRĖ MICKEVIČIŪTĖ
AISTĖ MOTIEJŪNAITĖ
GODA NEFAITĖ

Trukmė  –  1 val. 45 min. be pertraukos