Spektaklis „Pupi Pipa Pupi“ (režisierė Eglė Mikulionytė) patiks visiems žiūrovams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Visai šeimai skirtame vaidinime, pavadintame žaislų veiksmo trileriu,  pamatysite du pasaulius, kuriuose rungtyniauja Didysis ir Mažasis. Į jaukų tradicinių žaislų Mažojo pasaulį įsibrauna Didysis su savo agresyviais elektroniniais žaislais.

Aleksandra Smirenikova (XXX tarptautinis festivalis VGIK, Maskva): „Aktorių ansamblis veikia kaip vieningas nuostabus mechanizmas. Aktoriai puikiai įvaldę kūno kalbą, jų judesiai  labai tikslūs, kartu su spektaklio garso režisieriumi jie tiesiog daro stebuklus. Garsai – vienas svarbiausių spektaklio elementų – kartu su aktoriais sukuria tai, „ko nematome, bet visgi yra“. Tai žaidimas su mūsų vaizduote, ir mes visi tampame jo dalyviais.“

Tai šmaikštus ir linksmas spektaklis apie dažnai beprasmę konkurenciją ir apie meilę, kuri galiausiai visus sutaiko ir suvienija. Įtemptas veiksmas, greitas tempas, aštrūs siužeto posūkiai kartais primena kino trilerį, o kartais tradicinę kaukių komediją  –  commedia dell‘arte.  Šis pantomimos spektaklis tikrai nustebins, prajuokins ir išjudins miegančią vaizduotę. Abejingų nelieka!

Režisierė: EGLĖ MIKULIONYTĖ
Garso režisierius: 
VYTAUTAS VALIŪNAS
Šviesų dizaineris: 
IGNAS LUNGEVIČIUS
Režisierės padėjėjas:
 ALIKAS KAZLOVAS

Mažasis: ROKAS PETRAUSKAS
Didysis: LEONAS MILIUS

Mažojo žaislai:

Malvina – IRMA BOGDANOVIČIŪTĖ
Kolombina – INDRĖ MICKEVIČIŪTĖ
Arlekinas – ŠARŪNAS GEDVILAS
Pjero – ALIKAS KAZLOVAS

Didžiojo žaislai:

Lėlė O-lia – VIRGINIJA KUKLYTĖ
Lėlė Ve-ra – AISTĖ MOTIEJŪNAITĖ
Lėlė Na-diež-da – EVELINA BRĖDIKYTĖ
Lėlė Liu-bov – GODA NEFAITĖ
Robotas Pipa – LAURYNAS ONUŠKEVIČIUS

Trukmė – 50 min.