Projekto metu buvo suorganizuota dešimties dienų trukmės stovykla skirta Šalčininkų rajono vaikų ir jaunimo meniniam ugdymui. Stovyklos metu buvo rengiami mokymai, praktiniai užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės, filmo seansai ir diskusijos. Įvairių veiklų metu siekėme užtikrinti vaikų ir jaunimo kompetencijų didinimą, bedravimo ir bendradarbiavimo gilinimą bei meninį auklėjimą.

Vaikai ir jaunuoliai po stovyklos užpildė anonimines anketas, kuriose surašė savo įvertinimus ir pastebėjimus. Daugumą jų paminėjo, kad po stovyklos tapo drąsesni,  draugiškesni, nustojo bijoti scenos ir gali lengviau atsipalaiduoti naujoje aplinkoje. Taip pat paminėjo, kad išmoko daug naujų dalykų, kuriuos galės pritaikyti savo kasdienybėje. Dalyviams buvo nauja patirtis vaidinti prieš žiūrovus. Nors stovyklos metu vaikai ir jaunuoliai jautėsi drąsesni, tačiau prie žiūrovų kilo jaudulys, kurį susikaupimo ir atsipalaidavimo pratimų pagalba dėstytojai stengėsi suvaldyti. Visi dalyviai po stovyklos paminėjo, kad norėtų dalyvauti tęstinėje, ilgiau trunkančioje tokioje pat stovykloje.

Renginio organizatorius – aktorių ansamblis „Degam“,

Rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba, Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras, UAB „Straikas“.

Nuoširdžiai dėkojame: Jekaterinai Zenevič, Justinui Dadonui, Justui Eidimtui, Albinui Kirkilui, Dianai Butrimienei ir Evelinai Saurusevičiūtei.

Nuotraukos ir Video iš stovyklos

Atgarsiai apie stovyklą

2015 09 06
>>>>>>>>>>>>>>>>