Praėjusį penktadienį klube „Artistai“, Vilniuje, su griausmu debiutavę dainuojantys mimai „Neteisėtai Padaryti“ nesnaudžia – du koncertai rengiami jau šį savaitgalį. Sausio 18 d. 18 val. (penktadienį) jie svečiuosis Dainuojamosios poezijos svetainėje Vilniaus mokytojų namuose, o sausio 19 d. 19 val. (šeštadienį) – Kaune esančioje Autorinės muzikos svetainėje „Largo“. Pasirodymuose vaikinai žada savitai papasakoti bene kiekvienam atpažįstamų įdomybių.

Šarūno metraštis. 2013 m. sausio 17 diena:

„Grupės branduolį sudaro mažas-storas bei aukštas-plonas – aktoriai Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas. „Ir geriausi Hollywood‘o aktoriai ne ką aukštesni: Al Pacino, Dustin Hoffman, Woody Allen, Tom Cruise. Kaip sakė Napoleonas, „aš gal ir ne aukštas – bet DIDIS““, – papildė Rokas. Abu dainuoja, abu šoka, abu fantastiškai nuostabūs.

Grupės dainos gimsta iš pykčio ir begalinės harmonijos. „Kodėl visi mane vadina piktu? Aš nepiktas, aš tiesiog nepatenkintas savo visada apsiašarojusiu kolega Šarūnu. Ko čia verkti?…“ – įsiterpė Rokas. Noras išsakyti, išdainuoti, o kartais ir išrėkti tai, kas mus visus jungia, skatina kurti.

Šmaikštūs, atviri, švelniai kandūs, tačiau visada atiduodantys save publikai. „Man negaila, išnarstykite mane iki kauliukų. Prašau , aš visas jūsų“, – patikslino Rokas.

Tokie yra „Neteisėtai Padaryti“.“

Įrašo pabaiga

VMN: https://www.facebook.com/events/266516390142165/

LARGO: https://www.facebook.com/events/521354777888478/

2013 01 17
>>>>>>>>>>>>>>>>